Description

More

On the map

Reviews

5/5 12 ratings
1 feedback
The rating is based on average scores over 1.5 years

To leave a review, you need to log in

Анастасия Гойлик
18 Sept. 2025
Приятный мастер🤗. Хорошо делает маникюр☺️
Дарья
02 октября 2025
Спасибо , Анастасия ❤️😍 жду вас на повторный визит ❤️
Иоланта Ушкевич
18 Jun 2024
Спасибо за аккуратный и красивый маникюр 🥹💖